Caldwell the secret City
Üdvözöllek kedves Vendég!
Minden esetben olvasd el a szabályzatot, mert a be nem tartása súlyos következményeket vonzhat maga után. Továbbá lesd meg a canon karakter listát és ha ismered a filmet és a könyvet, bátran válasz magadnak egy szereplőt. Eltérni a filmtől és a könyvtől szigorúan tilos! A fórumon használt kép méret: 200x360. Kérünk mindenkit, hogy ebben a nagyságban vágja meg a képet, vagy kérje az egyik admin segítségét ez ügyben! Akinek nem megfelelő a kép mérete, egy figyelmeztetés után, ha nem cseréli ki, töröljük a berakott képet!

Jó játékot kíván a staff!
Caldwell the secret City
Üdvözöllek kedves Vendég!
Minden esetben olvasd el a szabályzatot, mert a be nem tartása súlyos következményeket vonzhat maga után. Továbbá lesd meg a canon karakter listát és ha ismered a filmet és a könyvet, bátran válasz magadnak egy szereplőt. Eltérni a filmtől és a könyvtől szigorúan tilos! A fórumon használt kép méret: 200x360. Kérünk mindenkit, hogy ebben a nagyságban vágja meg a képet, vagy kérje az egyik admin segítségét ez ügyben! Akinek nem megfelelő a kép mérete, egy figyelmeztetés után, ha nem cseréli ki, töröljük a berakott képet!

Jó játékot kíván a staff!
Caldwell the secret City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Caldwell the secret City

Caldwell városát nagy fal és egy nagy kapu zárja el a külvilágtól. A falak mögött különös élőlények élnek.
 
főoldalKezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Tengerpart

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Omega
Alantas
Alantas
Omega


Különleges státusz : Adminisztrátor
Hozzászólások száma : 91
Join date : 2012. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Itt-ott, megjelenek ott és akkor, mikor nem számítasz rá

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Tengerpart   Tengerpart EmptyVas. Márc. 18, 2012 12:06 am

Tengerpart Ohigdz Mint minden útnak, ennek is van vége. Homokos partba torkollik, ami egyenesen a partra visz le. Ide le lehet menni kocsival, vagy akár gyalog, mert van kiépítve "út". Tökéletes hely a strandolni vágyóknak, bár nagyon is hosszú utat kell megtenniük. A part sima homokos, messzebb sziklák és kövek adnak kisebb rejtett zugokat. Ezeken túl pedig egy kikötőt lehet megpillantani, ahonnan hajók viszik át a túl partra az utazókat. Lehet vitorlásokat is bérelni, hogyha valaki erre vágyik. Kikapcsolódásnak és nyaralásnak egyaránt megfelelő. A víz gyönyörűen tiszta, az aljára is lelátni. Búvárkodásra is kitűnő, a lenti korallok nagyon szépek, és különféle halakban is gazdag.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Garza
Vérfarkas
Vérfarkas
Gabriel Garza


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. May. 01.
Age : 40

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart EmptyKedd Május 01, 2012 7:09 pm

__ Új Játék __

..:: Flora ::..


*Mivel egy biztosító cég vezérigazgatója vagyok ezért szükséges, hogy minden nap toppon legyen az ember, jelen esetemben vérfarkas de ez csak részlet kérdés. Nem érzem tehernek azt, hogy minden nap be kell mennem az irodába és kiosztani a dolgozónak a feladatot, hiszen én választottam hogy ebbe a szakmába belevágok és tért nyerek a már amúgy is széles piacon. Manapság nem túl egyszerű eladni a biztosítási termékeket az embereknek, mert nem érzik át nagyon sokan azt a fontosságot és céltudatosságot, hogy igenis szükségük van rá. Természetesen van nagyon sok olyan termék is amit én magam is feleslegesnek tartok, azonban ha egy életbiztosításról, balesetbiztosításról vagy egy ingatlan biztosításról van szó akkor mégis csak jó, hogy ha van. Nem muszáj feltétlenül a legdrágább kategóriát választani, de nagyon sok esetben megéri.
Az én cégem legfőképpen ezeket a célszerű és fontos termékeket kínálja az ügyfelei számára. És ha már a vállalatomnál tartunk akkor azt is fontos szem előtt tartani, hogy igenis Megéri nálam dolgozni! A legtöbb ilyen intézmény jutalékos rendszer alapján működik, dehát annak arányában fizeti a dolgozókat, hogy mennyi ügyletet sikerült megkötniük az adott hónap alatt. Nálam ez teljesen máshogy működik, mert én teljesen különleges és különböző üzleti tervet dolgoztam ki még a legelején. Minden vállalkozóna fontos tudnia, hogy kell a motiváció az emberek számára, tehát aki nálam dolgozik az fix bért kap, és ezen felül a megkötött ügyletek alapján kapják a prémiumokat illetve a cafetériát is. Na de ennyit a cégemről.
Ma nem voltam bent egész nap mert nem volt hozzá kedvem és mivel én vagyok a Főnök ezért azt csinálok amit csak akarok. Miután leléptem és beültem a kocsimba elhajtottam egy nagyobb bevásárló központba, mert vettem otthonra néhány szükséges dolgot, és persze a Jack Daniels készletem is kifogyott ezért abból is vettem pár üveggel. Nem mentem azonnal haza, hanem lehajtottam a tengerparta. Na nem a naplemente miatt, mert nem vagyok homár. Csupán tisztában vagyok vele, hogy itt mindig akad pár nő akit az ujjaim köré csavarthatok, mert valahogy ettől az egész képtől mindig elérzékenyülnek. Fúúújj!! Szóval leparkoltam a kocsimmal, bezártam, a kulcsot zsebrevágtam majd lesétáltam a tengerhez és a vizet kezdtem el bámulni, miközben tekintetem elkalandozott egy két nő hátsó felén, vagy éppen a mellein*
Vissza az elejére Go down
Flora D. Youngmay
Vámpír
Vámpír
Flora D. Youngmay


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2012. Mar. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : Caldwell

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart EmptySzer. Május 02, 2012 5:28 pm

Gabriel


Közel sincs most olyan kicsattanó jókedvében, mint amilyenben általában látni szoktuk. Még az is észreveszi rajta, hogy valami nagyon nincs a kis vörössel rendben, aki nem is ismeri, még életében eddig még egyszer sem látta. Sokáig, órákon keresztül csak bolyongott céltalanul a város veszélyesebb negyedeiben. Azzal sem igazán foglalkozott, hogy mikor fogja valaki becserkészni, mint soron következő áldozatát, akit majd megerőszakolhat, kirabolhat, elrabolhat, vagy ott helyben akár szíven is szúrhat. Úgy gondolta, hogy ráér ezeken majd akkor is gondolkodni, ha már megtörténik a baj. Csak hosszas gondolkodás után jutott el oda, ahol most is üldögél egymagában, felhúzott térdekkel, a távolba bámulva. Lábujjas papucsai a mólon pihennek mellette, térdeit felhúzva tartja, úgy, hogy apró, fehér, csontos lábujjai még így is bőven lelógnak a móló széléről. Kezeivel lábfejébe „kapaszkodik”, állát pedig mélabús ábrázattal pihenteti vékonyka térdein. A naplemente most is legalább annyira gyönyörű, mint amilyen minden alkalommal szokott lenni, akárhányszor csak a tengerpartról nézi végig. Ahogy a nap narancsos és vérvörös árnyalatú sugarai beszínezik a víz felszínét, az valami szemet gyönyörködtető látvány. Talán ezért is szeret a nap ezen szakában egyedül kisétálni ide néha. Művészinek, földöntúlinak tartja az egész jelenséget. Egyedül idejönni azonban csak is akkor szokott, amikor emészti valami, és egyedül szeretne lenni egy olyan helyen, ahol nyugodtan szabadjára tudja engedni a gondolatait, és senki nem háborgatja. Ami közte és Zach között történt, még mindig benne él, és nem hagyja nyugodni, de legfőképp a bűntudat az, amivel nehezen tud csak megbirkózni. Mindig is tiszta lelkű, őszinte, szavahihető ember volt, most mégis pocsékul érzi magát, amiért egy olyasvalakivel csókolózott, és érezte jól magát, aki az alkohol miatt nem volt beszámítható állapotban, és ráadásul még boldog párkapcsolatban is él. Számtalanszor próbálta már rávenni magát arra, hogy felhívja Zackyt, vagy SMS-t írjon neki, de mire megírta a szöveget, mindig elillant a bátorsága attól, hogy el is küldje azt neki, így hát végül mindig hagyta a fenébe az egészet, és csak találgatni tud, hogy vajon mi is lehet most a fiúval. Aggódik, hogy a Liam által szerzett csúnya sérülése valami komolyabb kárt is tett benne, na és persze ezek mellett még az is aggasztja, hogy Zacky nem kereste mióta elváltak útjaik. Gondterhelten felsóhajt, és ereszti bele aprónak tűnő lábait a vízbe, és előre, hátra kezdi el vele velük szántani a víz felszínét.

//bocsánat, hogy ilyen értékelhetetlen lett :$ //
Vissza az elejére Go down
Gabriel Garza
Vérfarkas
Vérfarkas
Gabriel Garza


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. May. 01.
Age : 40

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart EmptyCsüt. Május 03, 2012 4:28 pm

*Egy ideig álltam még a tengerparton és néztem az erre futó vagy éppen kutyát sétáltató csajokat, de egyiknél sem éreztem azt a bizonyos szikrát ami kell ahhoz, hogy valakit az ágyamba vigyek. Néhány perces nézelődés után megállt előttem egy szőke kiscsaj aki ember volt és teljesen elpirulva szabadkozott, hogy ne haragudjak amiért így leszólított de nagyon ismerősnek tűnök neki. Természetesen egyből levágtam, hogy csak azért nyomta ezt a szöveget mert bejövök neki, azonban ez az érzés nem volt kölcsönös. Lényegében rendben volt minden a testével és az arcával is meg minden de néhány perces beszélgetés után nagyon jól tudtam, hogy buta mint a föld és én nem igazán szeretem az ilyen csajokat. Ő ilyen tipikus szőke nőként viselkedett szóval leráztam már amennyire sikerült. Ezután a tengerbe nyúló kis fatákolmány, avagy stég felé néztem és akkor pillantottam meg egy érdekesnek tűnő vörös "kislányt" akinél igencsak beindult a fantáziám.
Vettem egy mélyebb levegőt, kifújtam majd pedig megindultam arra de nem kapkodtam el a sétát elvégre ráérek. Na meg kitudja miért van itt, lehet csak a naplemente miatt. Amikor ráléptem az első deszkára egy pillanatra elfintorodtam, mert a cipőm telement homokkal noha ezt gondolhattam volna ha már itt sétálgatok. Zsebre tettem a kezeimet és miközben lassan közelítettem a kis áldozatom felé észrevettem rajta, hogy nincs túl jó passzban. Ezt valahogy lehetett látni a testtartásából és úgy a kedvén is érzékeltem valamicskét. Nos de annál jobb, hiszen a legtöbb nőt ilyenkor mégkönyebben lehet meghódítani. Magamban elmosolyodtam, ám a következő percben már a kislány háta mögött guggoltam le, csak hogy ne tornyosuljak fölé*
- Egy ilyen gyönyörű hölgynek nem kellene egyedül mászkálnia. *Hangom szinte dorombolt. Szerettem úgy játszani vele ahogy éppen kedvem tartja és ez szinten közre játszott abban, hogy milyen könnyen meghódítom a hölgyeket akihez éppen kedvem van* - Egy kis ideig a naplementét néztem, de be kell látni Te gyönyörűbb látványt nyújtasz! *Bókoltam picikét, enyhe puhítási szándékkal*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tengerpart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Caldwell the secret City :: Caldwell :: Városon túl-
Ugrás: